„Je velmi těžké napsat tato slova... ale ztratila jsem drahého přítele a mé srdce je zlomené,“ přiznala na sociální síti modelka s českými kořeny, která se úspěšně prosadila za velkou louží. Tam spolupracovala s celou řadou odborníků na slovo vzatých - i právě s irským stylistou Edwardem O’Sullivanem (†52), jenž patřil mezi esa ve svém oboru. Přesná příčina jeho smrti dosud nebyla zveřejněna, ale leccos nasvědčuje tomu, že nebyla úplně přirozená.

Podle mluvčího newyorského policejního oddělení přijala policie 27. dubna ve 21:59 na telefonát na tísňovou linku, který se týkal osoby ve špatném zdravotním stavu v blízkosti ulic Hudson Street a Leroy Street na Manhattanu. „Po příjezdu strážníci zpozorovali muže v bezvědomí, jenž utrpěl zranění svědčící o pádu z výšky. Nedošlo k žádnému zatčení a vyšetřování stále pokračuje,“ citoval slova mluvčího záchranných složek deník wwd.com.

Video
Video se připravuje ...

Rozjetá Karolína Kurková: Já a zpěvačka? Mám ráda výzvy! David Turek, Elmer Carvalho

„Edward byl můj nejlepší přítel, opravdový gentleman v každém smyslu toho slova. Byl naprosto obětavý, velmi velkorysý a rozvážný muž. Všechno dělal s takovým stylem a grácií. Stále cítím jeho přítomnost, máme duchovní telepatii a to mi přináší trochu klidu,“ pokračovala zničená Karolína Kurková s tím, že jí O'Sullivan bude velice chybět. „Tohle je ztráta, kterou jsem nikdy nečekala... Odpočívej v pokoji, Edwarde, miluji tě,“ vzkázala mu velice emotivně do nebe.

O'Sullivan zastupoval mnohé nejmódnější značky a spolupracoval s celou řadu prestižních klientů, nejenom s výše zmiňovanou rodačkou z Děčína. Oblékal například hollywoodské hvězdy jako třeba Cate Blanchettovou (53), Kate Winsletovou (47) či Jessicu Chastainovou (46). Pod hlavičkou Ralpha Laurena se nejednou postaral o styling Angeliny Jolie (47), Diane Krugerové (46) či Penelope Cruzové (49). Podle reakcí jeho zdrcených přátel bude jeho osobitý styl ve světě módy velice chybět...

Fotogalerie
61 fotografií