Herečka Jitka Schneiderová má novou partnerku na jevišti! Společně se svou dcerou Sofií Annou, která pochází z jejího prvního manželství s hercem Davidem Švehlíkem, se poprvé představily bok po boku v divadelní hře Absolvent, kde ztvárnily - velice příhodně - role matky a dcery. Dosud hrála postavu Elaine Martina Jindrová (25), ale osud to zařídil trochu jinak. Jak ostatně sama Schneiderová dnes píše: „Náhody neexistují“. 

„Bylo potřeba udělat alternaci, a s nápadem, aby jsme zkusili Sofii, přišli Dan Krejčík a režisérka Natália Deáková. A já to rozhodnutí nechala na nich,“ popisovala na sociální síti dáma, kterou si čeští filmoví fanoušci zamilovali například v hořké komedii Samotáři. Jitka se rozhodla na své kolegy plně spolehnout a důvěřovat jim, že si Sofie díky nim s rolí poradí a to se podle všeho podařilo na jedničku.

Video
délka: 03:41.12
Video se připravuje ...

Jitka Schneiderová: Moje dcera je můj nejlepší parťák pro život Linda Štrobachová

Podle názoru hrdé maminky zvládla Sofie svůj výkon skvěle! „Můžu říct, že jsem šťastná a tak pyšná máma!“ hodnotní dceřin vstup do profesionálního světa a na prkna, co znamenají svět, spokojená Jitka s tím, že Sofie „hned napoprvé hrála s princem ze zámku“ - čímž nenápadně odkazovala na skutečnost, že Krejčík společně se svým životním partnerem Matějem Stropnickým (39) vlastní polorozpadlý osečanský zámek.

„To, že byla včera Sofča úžasná na jevišti, o tom už jsi napsala. Ale ona byla fantastickej parťák i v zákulisí, na zkouškách a tak vůbec. Je to super holka. A po její včerejší hlášce po představení 'mě to tak bavilo!' bych i řekl, že to bude i super herečka. Bylo krásný pozorovat vás dvě, jak spolu hrajete a jak budete mít spolu krásnej další zážitek. Rád jsem byl u toho,“ vzkázal Jitce skrze instagram Krejčík.

Fotogalerie
57 fotografií