Houslista Pavel Šporcl a herečka Bára Kodetová se u Honzy Dědka pochlubili s tím, co aktuálně hýbe jejich domácností. „Bára ještě před měsícem nadávala ,Ty máš to bříško, měl bys s tím něco dělat,' a teď mi nadává, že jsem moc hubenej,“ svěřil se hudebník.  

Šporcl totiž vzal manželčina slova vážně a pustil se do hubnutí. „Zhubnul jsem dvanáct kilo za čtyři týdny. Jsem ve speciálním programu o zdravé výživě. A protože jsem byl 14 dní v ketóze, tak jsem byl tak krásně připravený, že jsem si dal ještě týdenní půst,“ uvedl. Speciální dietou prý shodil 8 kilogramů, dalších pět padlo během půstu. 

Jak ale naznačila jeho sličná manželka, hubnutí se Šporclem tak trochu prožívala celá rodina. „Po čtyřech dnech jsem řekla, že dokud se nenají, tak se s ním nebudu bavit, protože už se to nedalo moc vydržet. Ale zvládnul to,“ pochválila manžela.

Bára sice trošku trpěla, houslista ale prý žádné potíže nepociťoval. „Já jsem byl v tom zenu úplně vyklidněnej, rozumíte, a ona říká, že se to nedalo vydržet,“ kroutil nad slovy své manželky se smíchem hlavou.

Video
délka: 12:06.96
Video se připravuje ...

Všechno oblečení na mě visí, říká před padesátinami Pavel Šporcl Luboš Procházka

Fotogalerie
61 fotografií