Galakoncert se konal v pražském Kongresovém centru a sešla se tam řada umělců. Na pódiu to pořádně rozbalila Adéla Gondíková, která za večer vystřídala hned několik kostýmů. Nejdřív tam pobíhala bosá jen v teplákovce, pak jí oblékli krásné bordó šaty, ve kterých létala během vystoupení vzduchem a nakonec se předvedla v kostýmu populární švédské skupiny Abba

Na koncertu zazněly nejen staročeské hity, ale i ty světové jako například od Rihanny, Lady Gaga, Amy Winehouse a další. O ty se postarala vítězka SuperStar Tereza Mašková. Ta zazpívala také písničku Marie Rottrové Muž č.1 a byla dost nervózní, protože Rottrová ji celou dobu sledovala z pod slunečních brýlí z první řady v hledišti. Nakonec to nevydržela, vyskočila na pódium a s Maškovou si zanotovala. 

Vystoupil také rocker Václav Noid Bárta nebo Ondřej Ruml. Hvězda večera Yvetta Simonová se tak vracela ke vzpomínkám, kdy s Orchestrem zpívala sama. Dnes už by se ale mezi mladé nehrnula. "Ne, už ne, neláká mě to. Měla bych trému, vždyť je to v orchestru samý mladý kluk a jejich písničky už také neznám,“ svěřila se zpěvačka. Ta se třikrát převlékla, než na galavečer vyrazila. "Nakonec jsem si vzala černé kalhoty a modré sako a šla jsem. Ale sako stálo 20 tisíc, tak musím alespoň ty prachy provětrat," podotkla Simonová. 

Ta neměla ani chvilku klidu, každý v zákulisí s ní chtěl prohodit slovíčko nebo se s ní alespoň vyfotit. Jako třeba Kateřina Brožová, která přítomné pány oslnila hlubokým výstřihem. 

Video
délka: 02:55.52
Video se připravuje ...

Yvetta Simonová na devadesátinách Josefa Zímy: Co o něm prozradila? Hana Höschlová

Fotogalerie
33 fotografií