Bývalá československá manekýnka a jedna z nejúspěšnějších vyhledávaček talentů v oboru, zastínila ten večer i mnohem mladší modelky. „Mladá energie je to, co mě vždycky bavilo a moc mi to chybělo. S holkama jsme si to užily,“ řekla Blesku Milada po přehlídce. Právě ona pro svět objevila např. Terezu Maxovou (51), Evu Herzigovou (49), Pavlínu Němcovou (50), Danielu Peštovou (52) či Taťánu Kuchařovou (35) a další top modelky. 

To se nezapomíná

Co ji přimělo opět nazout lodičky? „Ozvala se mi Natali a řekla, že chce ženu ve věku. Já na to, jestli to myslí vážně, a ona, že jo. Tak jsem řekla – dobře, já s tím nemám problém. A to jsem na mole stála naposledy asi v roce 2000!“ komentovala svůj návrat elegantní blondýnka. „Naštěstí se to nezapomíná...“

Nepříjemné bolesti

Úspěch měla velkolepý. Sotva se zjevila na mole, propukl bouřlivý potlesk. Avšak vše nebylo jen zalité sluncem. Milada přiznala, že během večera trochu trpěla „Měla jsem handicap. Bolí mě kyčle, mám zatejpovaná záda, něco mi tam cvaklo... Ale jinak jsem si to moc užívala,“ uzavřela hlavní hvězda večera.

Ovdovělá hraběnka

Miladě Karasové patří od roku 2014, kdy si po 21 letech vztahu vzala šlechtice Michala Dujku z Bubnů z Litic, titul hraběnky. Chotě (†67) ovšem v listopadu 2021 nečekaně ztratila, v rodinném sídle v Horním Jelení jej postihl masivní infarkt.