Ten si po peripetiích, věčných hádkách a rozchodu s manželkou Zuzanou, kvůli které chtěl loni v létě spáchat sebevraždu, našel novou přítelkyni. Krátkovlasá blondýna s pomněnkovýma očima se jmenuje Lucie a až nápadně se podobá jeho manželce. Václav Upír Krejčízkrátka zůstal věrný svému vkusu na ženy. K tomu, aby mohl být se svou novou láskou Lucií navždy, mu brání už jen rozvod s manželkou. 

Blonďatou a o více než 30 let mladší milenku Petru vyvedl na premiéru také samotný režisér muzikálu Václav Knop (73). Stále ženatý herec se poprvé pochlubil s novou ženou po svém boku už v září 2021, ale do společnosti ji začal brát až teď. Manželka Leona mu prý jiné ženy toleruje, dali si v manželství volnost. 

Principálka divadla Lucie Bílá si také nenechala premiéru ujít. Na konci představení se s herci přišla osobně pozdravit a pogratulovat jim. Zpěvačka, která jindy nedá ránu bez vysokých podpatků, tentokrát nazula bílé tenisky. Doprovodil ji partner Radek Filipi a přišel se podívat i její bratr Karel. 

Jiné herce a zpěváky přišli pro změnu podpořit rodiče. Rodina v hledišti podporovala třeba Dášu Zázvůrkovou, rodiče tleskali i Ivaně Korolové. Na jevišti pak své umění předvedli umělci jako Miroslav Hrabě, Jan Kříž s manželkou Marií Křížovou, Pavel Vítek nebo nestárnoucí herečka Vlasta Peterková. 

Do společnosti pak po dlouhé době vyrazila také Ilona Svobodová, muzikál zhlédla Natálie Grossová s maminkou Šárkou nebo Petr Vágner s přítelkyní.

Video
Video se připravuje ...

Mim Václav Upír Krejčí po náhlé operaci. Ukázal díru v břiše! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
31 fotografií