Život Václava Upíra Krejčího v posledních letech se určitě nedá nazvat nudným. Nejprve mu zkomplikovala život autonehoda, za kterou si od soudu odnesl tučnou pokutu a zákaz řízení, a letos v únoru prodělal operaci mandlí, bez níž by zřejmě zemřel.

Nyní se svěřil s další velkou novinkou ze svého soukromí. „Já jsem teď krásně zamilovanej,“ prozradil pořadu ShowTime. „Já jsem udělal takový rozhodnutí, že si najdu dívku, která bude řídit,“ žertoval Krejčí, jenž momentálně podle rozsudku řídit nesmí. „Poslední dekádu bych si chtěl užívat,“ svěřil se. A podle všeho to vypadá, že s novou ženou po boku omládl. „Mám radost, jak jsem vitální,“ pochválil se.

Radost mu nekazí ani fakt, že stále obývá jeden dům s manželkou Zuzanou, přestože má novou přítelkyni. A vzhledem k tomu, že nového partnera má už i ona, jedná se o vskutku netradiční formu spolubydlení. Naštěstí je dům velký, a tak si každý najde kousek svého soukromí. Náklady na bydlení jsou ovšem prý v domě vysoké, a tak bavič přiznal, že nemovitost zřejmě budou prodávat.

Video
Video se připravuje ...

Václav Upír Krejčí na pohřbu Jakubiska: Ve skryté kameře mu provedl hroznou věc! Hana Höschlová

Fotogalerie
43 fotografií