Život na kolečkách, tak by se dal shrnout současný stav Terezy Ramby. V tuto chvíli se účastní natáčení filmu Zápisník alkoholičky, které probíhá i v noci. Proto herečka nestihla ani přípravy na Velikonoce, s čímž jí nakonec pomohla maminka. 

Velikonoční koledu děti s tatínkem Matyášem Rambou nakonec stihli a sotva skončily Velikonoce, zase naskočili do uspěchaného rytmu. Tereza nafotila kampaň, kde měla děti s sebou. A když byl čas na svačinku pro roční dcerku Miru, vytáhla tričko a holčičku v podřepu nakojila. 

Pak už se zase večer jelo na natáčení. "A my už zase jedeme točit. Noční přejezdy. Moje lásky. Jsem jim všem třem tak vděčná, že můžu Zápisník alkoholičky natočit," hlásala Ramba z garáže, když tlačila sourozenecký kočár, ve kterém obě dítka spala. 

Ani po natáčení neměli klid. Jen co přijeli domů, dali děti do postelí, vrhli se na texty a už se zase pracovalo. Ramba si u toho ani nevšimla, že si v tom spěchu navlékla synovy ponožky. "Tak hlavně, že nemáš jeho trencle," vzkázala jí její mamka. S manželem jsou zkrátka v jednom kole, ale důležité je, že jsou šťastní a všichni pohromadě. 

Video
délka: 01:53.82
Video se připravuje ...

Tereza Ramba odhalujícím dekoltem: Nejraději bych přišla v županu! Blesk TV

Fotogalerie
55 fotografií