Herečka do poslední chvíle netušila, že pro ni dcera Nina (46) s přáteli chystá narozeninový mejdan. Dagmar jela ve středu „jen“ na rodinnou večeři do restaurace u Vltavy, ale tam na ni čekal vyzdobený podnik balonky v oblíbených odstínech fialové a desítky přátel.

Byl to pro mě šok! Krásný šok!! Ninuško moje, děkuji Ti. Muselo Ti to dát moc práce. Miluju Tě. Virtuální detox mi udělal dobře, ale od včerejška už se začínám probírat dopisy, květinami, dárky, téměř nepřetržitě! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Leč – není v mých silách odpovědět všem. Ani kdyby mi bylo 20. Omlouvám se. Ale neodpustím si poděkovat za květiny a blahopřání,“ poděkovala na sociální síti Havlová.

Video
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Dagmar Havlová exkluzivně pro Blesk: Přejídání kvůli stresu a dohoda s krejčovou! 

První fotky z tajného mejdanu vypustil jako první Štefan Margita a posléze Olga Lounová. Oslavenkyně se pochlubila až o několik dní později.

Mí spolužáci z vyššího ročníku, mí kamarádi do deště, mí herečtí favorité. Nyní přední bardi českého herectva. Bolek přijel na otočku, ráno zkoušel v Brně. Vážím si!!!! Dóňa nerad někam chodí. Vážím si!!!! Oba bavili celou společnost. Mám vás ráda!!!“ napsala ke společné fotce s Bolkem Polívkou (73) a Miroslavem Donutilem (72) Dagmar.

Oba dva ji líbají na tváře, přičemž Bolek nepustil sklenku vína z ruky. 

Fotogalerie
104 fotografií