Karel Vémola (37), jenž si v MMA ringu nechává říkat Karlos nebo Terminátor, patří mezi velké milovníky zvířat. Rád se obklopuje nejenom luxusem, ale i exotickými domácími mazlíčky. Doma má například krokodýla, žraloky v akváriu, obří želvy, klokana, lvy a bojového psa. Jeho partnerka, bývalá playmate Lela Ceterová, je zase paničkou malé čivavy a ještě před dvěma lety se na sociálních sítích chlubila snímky svého kolouška (jak se ale tomu daří, těžko říct, jelikož jeho fotky se od té doby na instagramu už neobjevily). A nyní dostala mazlíčka i malá Lili.

Není to první zvířecí mazlíček, kterého Lilince její rodiče pořídili - už v den, kdy si ji hrdá maminka donesla z porodnice, dostala od tatínka do dětského pokojíčku malé želvičky. Nyní ji Karlos překvapil dárečkem o dost větším - štěňátkem rasy pomeranian. „Je to fenka a je moooc roztomilá a taaak maličká,“ radovala se Lela na sociální síti.

S novým mazlíčkem se ale váže i jedna (příjemná) starost - vybrat čtyřnohému kamarádovi jméno. „Stále nad ním přemýšlíme. Napadla mě tato, ale neumím se rozhodnout: Cherry, Lady, Coco, Suzy, Terri, Nikki, Zoe, Sendy, Chantal, Minnie, Izzi, Dona, Cassi, Bibi, Barbie, Bella, Ammy... Jaké jméno byste vybrali vy?“ ptala se fanoušků.

Video
Video se připravuje ...

Lela rázně o Vémolovi: Divím se, jak to dávám! 

V komentářích se ale kromě návrhů jména pro roztomilou fenečku načalo ožehavé téma - zda je psík z útulku nebo z chovné stanice, kde by měl jméno podle vrhu. Koupí štěněte od kdovíkoho někde pod rukou se jenom podporují množitelé, co mezi sebou kříží ubohé psy bez ohledu na jejich zdraví, čistě pro výdělek. Lela ovšem na tyto poznámky nijak nereagovala, takže nezbývá než doufat, že Vémola, který rozhodně nemá hluboko do kapsy a s gustem si dopřává výlety do zahraničí na přepychové dovolené, pořídil pejska „s papíry“.

Fotogalerie
92 fotografií