Patrik Pejcha byl kamarádem Karlose 6 let, ale přátelství podle něj zabily dluhy, které je oba dostaly před soud! Protože jak se mezi dva blízké lidi dostanou peníze, tak člověk často nezná bratra ani sestry. A i ty nejlepší vztahy se mohou během vteřiny rozpadnout.

„Máme spor ohledně tygrů, kde on mě oklamal. Měl dodat papíry a další věci, víc bohužel nemohu říkat. Řešíme to u soudu, kam jsem ho udal i já sám. Soud rozhodl, že mi má vrátit peníze, které mi dluží. Mám vše prokázané ať hlasovkama, tak zprávama od něj," řekl Pejcha pro web Extra.cz. „Trošku jsem mu naletěl," dodal. Podle něj je zadlužený natolik, že nemůže vstoupit ani do Anglie kvůli daňovým podvodům, a samotný Vémoland je zatížen také vypůjčovanými penězi.

Ačkoliv dluhy, které vůči Pejchovi prý Karlos má, jsou astronomické, nabídl Patrik Terminátorovi cestu ven. Pokud s ním sehraje zápas, sám Pejcha mu dá částku přes milion, která by veškeré spory mohla uklidnit.

Reklama nebo snaha o usmíření?

Patrik Pejcha je spolumajitelem nově vzniklé organizace Red Face, která do ČR dovezla novou soutěž, takzvanou fackovanou. Vyhrává ten, kdo vydrží víc. Otázkou je, jestli tato zdánlivě čestná výzva není jen pouhou reklamou pro málo známého zápasníka, který sám sebe nazýval Terminátorem ze Skutče a sám na Karlosovy zápasy chodil jako fanoušek. Tak jako tak se očividně nebojí.

„Není to pro mě velké sousto, myslím si, že dnes už Karlos není velké sousto pro nikoho. Teď už je to spíš kašpar. Tolik ostudy v téhle republice neudělal ani Felix s Dádou, oni je fakt překonali," dodal zápasník pro Extra.

Video
délka: 00:30.50
Video se připravuje ...

Vémolova "thajská aféra": Lela si na Karlose počkala na letišti Blesk.cz

Fotogalerie
49 fotografií