Vendula je velmi zaneprázdněná žena, a tak není divu, že každou chvilku si užívá. Nově ukázala, jak vypadají její rána, než vstane a začne se věnovat běžným povinnostem. „Když ráno vstanu, tak myslím na to, jak krásný je žít, milovat, dýchat a nechat se unášet životem, než se můj romantickej film zrychlí a přichází požadavky, takže mě někdy i sám život a chlapci umí vykolejit a tak pořád dokola,“ napsala Pizingerová k fotografii svého nahého spícího manžela.

Snímek na síti pochopitelně vzbudil velký ohlas. „Konečně zajímavá fotka,“ napsal Vendule módní návrhář Osmany Laffita. „Vedle takového chlapa musí být radost se probouzet,“ napsala další ze sledujících. Mezi komentáři se ale objevily i obavy. „Fotka krásná, bála bych se takhle ukazovat svého muže, abych o něj nepřišla,“ napsala další ze sledujících, která tak dala jasně najevo, že takového muže může leckterá žena i závidět. „To by přece musel chtít on,“ odpověděla stručně Vendula.

Svatba s o šestnáct let mladším Josefem Pizingerem proběhla v roce 2015. V roce 2020 se manželům narodil syn Josef.  Z manželství se zesnulým skladatelem Karlem Svobodou (†68) má Vendula ještě syna Jakuba.

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová přiznala: Manžel sbírá parohy! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
50 fotografií