Eva Decastelo neumí říct ne a teď se jí to vymstilo. Dlouhou dobu vkuse moderovala jednu akci za druhou a tělo řeklo dost.  

„Z přemíry práce jsem zkolabovala a přišla o hlas. V Sokolově jsme měli s Osmannyho talk show úplně vyprodáno a já jsem po cestě cítila, že ztrácím hlas. Náš producent mě musel odvézt na pohotovost do sokolovské nemocnice, kde mi dali kapačku a inhalaci, abych aspoň odmoderovala večer. V léčbě pokračuji i v Praze, a navíc mám týden volno,“ svěřila se Blesku moderátorka.  

Video
Video se připravuje ...

Eva Decastelo komentuje první dovolenou s Třeštíkem: Překvapilo nás to oba! Markéta Reinischová, Elmer Carvalhoc

„Rozhodla jsem se, že poletíme s maminkou na tři dny do Málagy, kam se mamka vždycky chtěla podívat a ani já jsem tam nikdy nebyla. Mamka je v důchodu a jsem ráda, že za to, jak se o mě celý život starala a pomáhala mi, tak jí to aspoň trochu mohu vracet. Mamka perfektně zvládá logistiku, jak ubytování, tak různá místa, takže nás to nestojí ledvinu,“ směje se Eva, která před víkendem stihla navštívit showroom se světly a bytovými doplňky. 

„Žiju v rodinném domě, a jak se zvyšovaly ceny energií, tak jsem vyměnila všechny světla v domě včetně úsporných žárovek a doufám, že se to projeví na vyúčtování,“ netají se Decastelo. 

Fotogalerie
72 fotografií