Charlotte si v poslední době s radostí užívá, že se jí podařilo zhubnout neuvěřitelné desítky kilogramů. Ne každý je ovšem přesvědčen, že velkou změnu zvládla, jak nejlépe mohla. Jak jsme informovali, ostře se do ní pustil například její švagr Pepa Kokta (65). „Je úděsná. Potřebuju, aby se chytla za nos. Začala moc blbnout,“ psal na Twitteru zchudlý milionář. 

Ostatně jak je na nových fotkách a videích vidět, blondýnka je natolik hubená, že jsou už vidět i kosti. Mnozí komentátoři si také všimli, že její kdysi obří vnady poněkud „ztratily na síle“. Sama Charlotte si z toho nicméně vůbec nic nedělá a se svým tělem je spokojená. Důkazem je množství provokativních fotek a videí, které umisťuje na sociální sítě a ze kterých je znát, že si ztrátu velké části hmotnosti náležitě užívá. 

V pondělí se ovšem Charlotte Štikovápochlubila kouskem, který se jí tak úplně nepovedl... Na krátkém černobílém videu se svůdně vlní na píseň I Wanna Be Loved by You zpívanou Marilyn Monroe. Jenže zřejmě nezvolila nejlepší prezentaci – na tmavých černobílých záběrech to působilo spíš trochu hororově než sexy. Tahle hra na Marilyn zkrátka tak úplně nevyšla. 

Leckdo jí v poslední době v komentářích vyčítá, že se dala na „plastiky“, ale najdou se i pozitivní názory. „Ať budete hubená, nebo plnější, namalována či bez makeupu, nejdůležitější je, Charlottko, to, jak se cítíte vy, a nikdo nemá právo vás soudit, na ničím názoru nesejde tolik, jako na tom, co si o sobě myslíte vy sama a jak moc se máte ráda,“ popřál jí kdosi. A ona se tím zřejmě řídí.

Video
Video se připravuje ...

Nejmladší Štika se vlnila na píseň Marilyn Monroe. Instagram

Fotogalerie
128 fotografií