Šerpy, tančení, radost mladých lidí s budoucností před sebou. Tak takový maturitní ples vydá v očích rodičů za víc, než jakýkoliv ples v Obecním domě. Nela Gondíková, dcera Adély Gondíkové, si ho patřičně užila. Nadšená maminka se nedokázala nepochlubit a instagram zaplnila celou plejádou snímků a videí. A hrdost byla cítit i z jejích komentářů.

"Tak i já jsem zatlačila slzu na maturáku dcerky," napsala s dojetím. Mladá Nela vynesla na společenskou událost šaty v pudrové starorůžové barvě poseté květinovým vyšíváním.

"Moc ji to slušelo," neváhala okomentovat maminka. A i když každá máma si myslí, že její dítě je ze všech to nejkrásnější, tak lze objektivně říct, že Nela byla hvězdou večera. Fotila se s přáteli i maminkou. Na fotkách ani videích nebyl nikde patrný otec Ondřej Brousek ml. a není jisté, jestli na ples dcery vůbec dorazil. Naštěstí se otčím Jiří Langmajer zhostil své role a přišel Nelu podpořit.

Maminka Adéla se neudržela a rozhodla se osvěžit maturitní večer vlastním vystoupením. "I já jsem se trochu utrhla z řetězu a šla si zazpívat s kapelou. Pardon," napsala a my se můžeme jen domnívat, jestli vystoupení bylo plánované či nikoliv. A slůvka omluvy tak možná patří dceři, kterou zaskočila před očima spolužáků. Adéla ovšem předvedla výborný výkon, na pódiu poskakovala a velmi dobře se bavila.

Video
Video se připravuje ...

Přiznání Adély Gondíkové: Divoké mládí a diář plný sexu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
32 fotografií