Eva se netajila tím, že se chce po porodu brzy do zpravodajské relace na Primě a CNN Prima NEWS vrátit. Vedle Romana Šebrleho ji dočasně nahradila Soňa Porupková (32), a tak se čekalo, že až přijde Perkausovázpět, místo jí zase vrátí. Ale ne! 

Eva bude tvořit novou dvojici s Petrem Suchoněm. Jsme moc rádi, že je rodinná situace Evy natolik příznivá, že se může tak rychle zapojit do vysílání. Roman Šebrle se dokázal se svou současnou partnerkou Soňou Porupkovou neuvěřitelně sehrát. Všímají si toho i diváci, kteří nám k výkonům Soni a Romana posílají spoustu pozitivních vzkazů. Gabriela Lašková dostala nabídku na jinou moderátorskou pozici a budeme rádi, když zůstane nadále důležitou členkou týmu CNN Prima NEWS,“ potvrdl Blesku Matěj Štýs, PR konzultant z Primy.

Video
délka: 03:30.00
Video se připravuje ...

Zprávařka Lašková s manželem slaví 10 let: Spor o třetí dítě! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Podle informací Blesku dostala Gábina nabídku na moderování společenského pořadu Showtime, což měla odmítnout.  Zatím jsem nic neodmítla, ale víc k tomu v tuhle chvíli říct nedokážu,“ napsala v SMS zprávě Blesku Lašková. Zřejmě si ještě sama není jistá, jak se rozhodne.

Gabriela, tehdy ještě Kratochvílová, se v roce 2013 stala Českou Miss a o rok později nastoupila na Primu do zpravodajské relace. Během devítiletého působení porodila dva syny Benedikta a Vincenta, a vždy se po mateřské vrátila na obrazovku. U diváků je velmi oblíbená pro svou distingovanost a profesionalitu, ale i pro emoční projev - nedávno se v přímém přenosu rozplakala při reportáži o matce, která zabila své dítě.

Fotogalerie
45 fotografií