Právě ten chtěl Kyklopovi zahrát na saxofon, ale zradila ho technika. To ho nejdřív rozladilo, posléze vytočilo natolik, že se neudržel a vynadal zvukaři, kterého nazval amatérem. Náladu mu ale zlepšily blondýnky z tria Red Zone, které se s ním v poslední době setkávají na téměř každé akci.

Co by to bylo za party s Michalem Davidem, kdyby nezazpíval slavný hit Nonstop. Jako druhou pecku pak přidal společně s Romanem Ondráčkem píseň Felicita, i s českou verzí Felicie. Čerstvá šedesátnice Heidi Janků to pro změnu rozjela jako nedávno v pražském baru na píseň Když se načančám. V lesklých minišatech se vrtěla na parketě, což ocenili hlavně pánové.

Oslavenci přišel popřát pochopitelně také jeho bratr Karel Emanuel Gott. S ním má kromě hudby od malička ještě další společnou vášeň a tou je jídlo. „Jako malý jsem měl rád řízečky. Už v šestnácti letech jsem byl na 110 kg. Postupně jsem se dostal až na 146 kilo. Byl jsem unavený, vyčerpaný, nic mě nebavilo, bolely mě nohy,“ přiznal Blesku zpěvák, vlastním jménem Pavel Vohnout. Kvůli malým dětem, dvojčatům, se pak rozhodl pro radikální změnu, jedl tři až čtyři hrsti jídla denně, podstoupil bandáž žaludku a plastiku břicha. Nyní se cítí mnohem líp a je zase plný energie.

K narozeninám Kyklopovi zazpívala také hvězda devadesátek Dalibor Janda s dcerou Jiřinou. Kyklop si pak postupně připíjel s dalšími hosty, Petrem Jančaříkem starším, skupinou Holki, Slávkem Bourou nebo DJ Uwou.

Video
délka: 01:27.75
Video se připravuje ...

Maxim Turbulenc: Sjezdili jsme 2 500 diskoték! Hlavně s "mašinkou" David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
50 fotografií