21. červenec 2019
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Marný pokus o hvězdný návrat: 6 celebrit, které se těžko vracely na výsluní

/
 • Celebrity, kterým pomalu zhasíná jejich hvězdná kariéra.
  2. srpna 2016 ● 19:07
   

  Jednou jsi nahoře, jednou jsi dole. Přesně tak lítá sláva některých českých celebrit, které ve své kariéře dělají krátké, ale i několikaleté pauzy. Jejich návraty pak nejsou vůbec snadné a výsledek bývá více než nejistý. Ostatně, udržet se pořád na špici je téměř nadlidský výkon...

 • 1.

  Lucie Vondráčková (36)

  Ne že by Lucie Vondráčková svým odchodem z Česka ukončila pěveckou kariéru, ale podle zájemců o její letní akustické turné, se kterým obráží republiku, její popularita pomalu začíná upadat.

  Hned první koncerty naplánované původně v letních kinech a velkých venkovních prostorech se musely přesunout do menších sálů. A podle našeho zdroje za to mohl nízký zájem. Vstupenky se totiž neprodávají, jak by si zpěvačka představovala, a tak aby nemusela vystoupit před poloprázdným hledištěm, raději zvolila méně bolestivější variantu. Pořádající agentura se nicméně ohrazuje s tím, že přesuny jsou jen kvůli technice a nevypočitatelnému počasí. Většina turné je totiž plánována do letních kin.

 • 2.

  Michal Penk (48)

  Ve své době byl Michal Penk velmi úspěšným zpěvákem, kterému ženy padaly k nohám po desítkách. Kdo by neznal slavnou píseň O bláznech. Jenže Michal úspěch neunesl, smetla ho sláva a propadl drogám.

  Až teď, po dlouhých dvaceti letech, se vrátil na velké pódium s kapelou Lucie, která ho vzala k sobě v rámci oslav třiceti let od vzniku kapely. Penkův velký návrat se ale nekonal. Semlela ho totiž nervozita, zapomněl text a musel ho zachraňovat Robert Kodym. Tak snad příště, Michale...

 • 3.

  Lunetic

  Kluci Václav Jelínek, Martin Kocián, David Škach a Aleš Lehký založili kapelu Lunetic v roce 1995. Stačilo nazpívat první song Máma a zanedlouho strhli davové šílenství, kdekoliv se objevili.

  V roce 2003 se ale první česká chlapecká skupina rozpadla. Každý si šel svou cestou, ale dlouho jim ta odmlka nevydržela. Po pěti letech ohlásili comeback a vydali nové album se svými největšími hity. Takový úspěch, jaký zaznamenali v 90. letech, se ale nekonal. Jejich generace už odrostla, a ti mladší je z dob jejich slávy neznali.

 • 4.

  Maxim Turbulenc

  Kapela ve složení Pavel Vohnout alias Kyklop, Dan Vali a Petr Ajfel Novák sklízela jeden úspěch za druhým. A to díky přezpívaným hitům pro děti jako Jede, jede mašinka či Mraveneček.

  Kyklop se ale v roce 2013 od Maxim Turbulenc odtrhl a začal se bokem věnovat sólové kariéře. Kluci ho za to z kapely vykopli a přijali nového člena Timmyho. S odchodem Kyklopa však jejich zářivá hvězda začala pomalu skomírat.

 • 5.

  Iveta Bartošová (†48)

  Kariéra Ivety Bartošové byla jako na houpačce. Odvíjela se od toho, v jakém citovém rozpoložení se zpěvačka zrovna nacházela. Když byla šťastná a neměla důvod utápět se v alkoholu, zpívala jeden hit za druhým a získávala mnoho ocenění.

  Pocity štěstí ale vždy zanedlouho vystřídaly deprese. To pak šla její sláva velmi rychle z kopce dolů. Naposledy se o velký návrat pokusila v manželství s Josefem Rychtářem. Láska k alkoholu ale byla silnější. Všechny její pokusy byly marné. Bohužel, jediný pokus, který se jí vyvedl, byl ten sebevražedný... 

 • 6.

  Daniel Landa (47)

  Léta zpíval se svou kapelou Orlík, za jejíž rasistické texty byl svými odpůrci takřka lynčován. Pak se Daniel Landa vydal na sólovou cestu, začal psát i muzikály. Šok přišel v roce 2012, kdy ukončil svou kariéru. O dva roky později se objevil na Českém slavíkovi s kohoutem v ruce a národu oznámil, že se vrací jako kouzelník Žito 44.

  Ani to ho zcela neuspokojilo. Loni se začal objevovat v Afghánistánu, kde se rozhodl po svém bojovat proti Islámskému státu. V současnosti vystupuje jako Árijec zpívající s nejznámějším afghánským zpěvákem Sediqem Shebabem.

  Fotogalerie
  57 fotografií

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

maledivy2016: Kdo vidí nějakou celebritu, nebo hvězdu? Já pouze zkrachovalce!

(02. 08. 2016 20:28)

jardavozembouch: je tristni. kdyz se o kazdem, kdo se jednou dvakrat objevi na obrazovce, rika celebrita. jinak nechapu, proc je tam pani bartosova, kdyz je pres dva roky po smrti. redaktore, to chce mokry hadr na celo.

(02. 08. 2016 19:39)

animka: Vondrajda je u konce s dechem. Neumí zpívat, je arogantní, ať se zkouší upíchnout v Kanadě jako uklizečka. Pokud by to zvládla .

(02. 08. 2016 19:35)

hejhej: Pisatel je odporné hovado !!!!! Bartošová je 2 roky po smrti idiote - redaktore článku !

(02. 08. 2016 19:19)

Tony71: Deby..love Sku..rveny Bartošoví pokulhává kariea idio..ti!

(02. 08. 2016 19:17)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy