Jako otec vyměněného chlapce Tomáše Holce se David Novotný dokáže v seriálu předvést coby hodný taťka s dobrým srdcem, ale také jako výbušný cholerik, který nejde pro sprosté slovo daleko.

„Jsem výbušný, jsem cholerik. Rychle se naštvu a zase se rychle odeštvu. Jsem ale přesvědčený, že se ráno probudím a mám na čele napsáno, jakou mám ten den náladu. Ale když to někdo okusí ve chvíli, kdy tam je stopka, tak si asi zakusí, ale fakt se dávám zase rychle do klidu,“ přiznal herec v pořadu Blízká setkání na Dvojce.

Natáčení Kukaček 2 bylo pro Novotného obzvlášť náročné. Ne jen proto, že ve stejném roce natáčel další dva seriály, ale také proto, že se na place opět setkal s dětmi, které mají neskutečnou dávku energie, kterou není možné dostihnout.

„Už mi docházela šťáva, ale těšil jsem se na ty ksichtíky. Natáčení s dětmi a zvířaty není nikdy jednoduché. Teď jsou tam děti různého věku, musí se sebou vyjít osmnáctiletý, čtrnáctiletý, šestiletá a ty máš svoji porci energie na ten den, kterou postupně ukrajuješ, a když si ukrojíš už ráno, nebo je ti ukrojeno.. Tu energii, kterou oni mají, je nedostižná, takže abys vydržel, musíš spořit. Musím si tam nacházet temná zákoutí, třeba karavan,“ smál se Novotný s tím, že se někdy umí vyčerpat i v první hodině šestnáctihodinové směny.

Video
Video se připravuje ...

Seroš X: Kukačky Reflex.cz

Fotogalerie
44 fotografií