Muzikálová zpěvačka s italskými kořeny přivedla na svět druhou holčičku. „Teď už je naše štěstí kompletní. Narodila se včera ve 13:05, má 2,81 kg a 48 cm, což je neuvěřitelný, protože její starší ségra Lara se před 16 měsíci narodila ve 13:11, měla 2,88kg a 48cm, budou to parťačky! Vše proběhlo v klidu a bez komplikací, obě jsme v pořádku. Vítej mezi námi, Medynko naše!“ oznámila Genny radostnou zprávu na sociální síti.

Po jejím narození Genny sdílela i její první fotografie z porodnice, kde se i s druhou dcerou potrápila. „Ještě si sem odložím poslední fotku s bříškem 2v1 na porodním sále cca 3h před narozením Medynky. Po 10h kontrakcí už dost vyčerpaná, ale ještě s úsměvem, protože je neskutečný, co naše těla dokážou, a já za to tomu mému budu celý život vděčná!“ svěřila se zpěvačka. I svou první dceru rodila několik hodin – na svět přišla v říjnu 2021.

Podle údajů při narození a s tak malým věkovým rozdílem k sobě budou mít holčičky Lara a Meda určitě blízko, skoro jako dvojčata. Zpěvačku teď čeká jistě náročné období. Už před porodem si ale plánovala, že šestinedělí si užije v klidu domova a hned, jak to bude možné, naskočí zpět na divadelní prkna.

Video
délka: 01:39.47
Video se připravuje ...

Muzikálová hvězda změnila svůj osud! Místo vozíčku skáče po jevišti. Markéta Reinischová, Jan Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií