Zatímco si trenér kickboxu Mirek s rodinou a jeho dcerkou užívají volno a sluníčko na dovolené, Veronika Kopřivová si zoufá. „Zdravím vás z domova, kde je to teda podezřele tichý, prázdný a divný. A tak to bude až do úterý, než se vrátí. Samozřejmě bych nejradši hned letěla za nimi, ale to ještě nemůžu. Začíná mi být teda dost smutno,“ přiznala Kopřivová hned po návratu z nemocnice.  

Má za sebou akutní operaci, kvůli které musela zrušit své místo na rodinné dovolené. O jaký zákrok se ale přesně jednalo, si nechává pro sebe.

Kvůli plánované dovolené si nahnala práci dopředu, a teď se v prázdném bytě nudí. Přemýšlí, co bude dělat. „Rozhodla jsem se, že udělám něco, co už odkládám asi tak rok a půl, možná dva roky.“

„Hrozně se mi do toho nechce, ale musím vytřídit moje krámy. Hadry, kabelky, boty a tak dále. Věci, které stály pár korun a jsou víc nošený, samozřejmě porozdávám nějakým maminkám v nelehké životní situaci. Určitě je to tak pár tašek pro dvě až tři maminky. A pak mám samozřejmě plno značkových věcí, do kterých člověk narval peníze, jsou málo nošený, některý jsou nedotčený, ještě s cedulkou. Takže to chci prodat a poslat dál,“ svěřila se se svými plány Kopřivová. 

Tak třeba za luxusní doplňky a oblečení dostane pěkný balík peněz, a bude si tím pádem moct dopřát další dovolenou s partnerem a dcerou.

Video
délka: 04:19.25
Video se připravuje ...

Veronika Kopřivová: Detaily zánětu spánkové kosti její holčičky David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
50 fotografií