Nejkrásnější dívka České republiky pro rok 2017 je aktuálně šťastná po boku trojnásobného mistra světa Petra Čajánka a jejich radost jistě znásobuje i nový, roztomilý člen rodiny. Jak se modelka pochlubila na sociálních sítích, před pár dny si donesla domů uzlíček chlupů - maličkou fenečku, co dostala vznešené jméno Aurora. Její noví majitelé jí ale neřeknou jinak nežli Rory.

Michaela Habáňová sdílela na instagramu záznam z okamžiku, kdy donesla štěně domů a seznamovala jej se starším pejskem, jorkšírským teriérem, jenž byl z mladšího sourozence jaksepatří nadšený. Pak nahrála i tulení a česání kudrnaté srsti nového mazlíčka. „Denní dávka roztomilosti,“ uvedla u sladkého videa, nad kterým se jistě zatetelí srdíčko nejednoho pejskaře.

Video
délka: 01:25.81
Video se připravuje ...

Miss Michaela Habáňová v roce 2018: Missí nemoc mě nepostihla! S přítelem je od 15 Markéta Reinischová

Misska, která mimochodem dříve randila s úspěšným extraligovým hokejistou Janem Káňou (31), než jej „vyměnila“ za dvojnásobného tatínka Petra, teď jistě prožívá ony krásné radosti a strasti spojené s novým pejskem. Nejenom jeho sžívání s novou rodinou, ale i loužičky a bobečky na koberci. Tak jim držme palce a přejme pevné nervy!

Fotogalerie
37 fotografií