Dominika Gottová má v současné době ve Finsku napilno. Podstupuje školení kvůli nové práci a maminčina nemoc v ní vyvolala oprávněné obavy. V jejím věku je totiž každá nemoc velkou zátěží pro organismus. „Je mi špatně, omlouvám se. Držte mi palce, ať to zvládnu,“ sípala v prosinci Antonie Zacpalová do telefonu, když ji oslovil deník Aha. A velké obavy měla i Dominika. „Sotva mluvila... Doufám, že se z té chřipky, nebo co to je, dostane. Není nejmladší, proto se bojím,“ zdůraznila Gottová.

Od její dcery teď naštěstí přišly dobré zprávy. „Nebyla na tom dobře, ale už je v pořádku. Dostala se z toho rychle,“ prozradila magazínu zeny.iprima.cz. Zároveň prozradila, že i přes pokročilý věk se má její maminka v rámci možností dobře, je čiperná, chodí na procházky a hodně čte. „Jsem ráda, že ji tady pořád máme,“ dodala její jediná dcera.

A zdá se, že Dominika, která ve Finsku žije s manželem Timmem Tolkim už přemýšlí o další návštěvě Česka. „Až bude tepleji, ráda bych se prošla po Praze a sedla s kamarády na nějakou zahrádku. Hlavně bych ale ráda vzala na takovou procházku maminku. Budu se určitě těšit,“ dodala.

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe. 

Fotogalerie
57 fotografií