Michaela Ochotská se rozhodla opustit televizní obrazovky, aby měla dostatek času věnovat se svému tehdejšímu příteli, později manželovi Lukáši Rosolovi. V roce 2015 se jim narodil syn Andreas a z moderátorky se najednou stala matka na plný úvazek.

Jenže pak přišel rozvod a Ochotská se po čase rozhodla přestěhovat se se synem na rodnou Moravu. Našla si tam práci, zapsala syna do školy a žije obyčejný život. „Pracuji u nás na radnici ve výkonu přenesené působnosti státní správy, rozhoduji o trestech, pokutách. Někdy mám pocit, že jsem takový malý soudce. Jsem ráda, že tady můžu využít vysokou školu, kterou jsem pět let studovala,“ prozradila Michaela portálu Lifee.cz. Kromě toho se také pracovně věnuje instagramu.

Sedmiletému synovi Andreasovi chce dopřát stejné dětství, jako měla ona. I proto ho přihlásila na klasickou státní základku místo prestižní. „Někdy se totiž už i malé děti předhánějí v tom, kdo má dražší mobil, luxusnější oblečení, atd… a realita může zklamat. Navíc na některých speciálních školách bývají na děti kladeny vysoké nároky a chtěla jsem, ať má André pravé dětství,“ dodala s tím, že nechce, aby trávil volný čas nad učebnicemi.

Video
Video se připravuje ...

Válka Rosola a Ochotské pokračuje! A další rána pro Harryho s Meghan Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
36 fotografií