Na Kristýnu Leichtovou čekalo v domku, kde tráví svůj čas s rodinou a dětmi nejraději, nemilé překvapení. „Prostě trubky, nevypuštěná voda v nich a mráz,“ přiznala herečka na sociální síti. Do ruky tedy vzala lavor a hadr a pustila se do práce.
„Nicméně zítra přijede instalatér a my jsme dobrodruzi, takže se pokusíme tam pár dní přežít. Hodně topit a větrat. Ale má bejt 15 stupňů, tak to půjde,“ svěřila se Leichtová se svými plány, jak s vytopenou podlahou a stropem naloží.
Herečku tak čeká úklidový vstup do nového roku. A jak se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok…Snad to ale nebude mít vždycky tak dramatické okolnosti.
Podfuk Leichtové na partnera v 7 pádech Honzy Dědka. Oddá je hvězda StarDance, farářka Kopecká? FTV Prima