Modelky jako Andrea Verešová (42) či Jana Doleželová (41) jsou považovány již téměř za inventář. A ani letos nechyběly na zahájení sezony Špindl Ski opening. Dorazila i zpěvačka Anna K. (57), která vystoupila se svou kapelou.

Špindl je moje místo, mám tam kořeny a stále tam mám trvalé bydliště. Je to moje láska na celý život. Lyžovala bych na ski openingu, ale měla jsem v ten den asi 4 koncerty,“ prozradila zpěvačka důvod, proč se nezúčastnila i sportovních aktivit.

Ale s Tomášem jsme se rozhodli, že letošní Štědrý večer a celé Vánoce tam strávíme. Určitě chceme i lyžovat,“ řekla Blesku Anna K, která se v této oblasti narodila, a proto ji má, jak sama říká, v DNA.

Video
Video se připravuje ...

Recept Andrey Verešové na postavu snů: Jídlo? Stačí mi vůně! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Čekalo se také, v jakých barvách se letos ukáže Verešová a nezklamala. Zvolila bílou kombinézu a zlaté boty. Takže zlaté vázání vyměnila za zlaté bufy (mohutné zimní boty na hory, sněhule – pozn. red.). 

Spolupracuju s novou italskou firmou zimního oblečení a z jejich nové kolekce jsem naprosto unešená. Bílou barvu zbožňuji a tenhle overal byl jasnou volbou,“ pochlubila se Blesku Andrea, která se na hory těšila.

Špindlerův mlýn je naše srdeční záležitost. Máme to tu rádi a prožili jsme tu spoustu krásných let a rádi tu trávíme volný čas. Děti se tu naučili lyžovat a jezdit na snowboardech. Manžel je tady i pracovně vázán, jako člen představenstva Ski Arealu,“ netají se modelka, která má v plánu i lyžovat. 

„Určitě, podmínky na zimní sporty jsou dobré, vypadá to, že bude kopec sněhu. Zahájení sezony v zasněženém Špindlu jsme tu dlouho neměli. Když jsme v pátek přijížděli, tak to vypadalo opravdu pohádkově a neodolala jsem hned vyrazit na procházku.“

Fotogalerie
55 fotografií