Po dvou dětech a rok po čtyřicítce má Andrea Verešová postavu jako lusk. Proto nemá problém se kdykoliv ukázat téměř nahá. U moře její intimní partie zakrývají plavky, sice miniaturní, ale pořád vypadají jako bikiny.

To se ovšem nedá říct o posledním kousku, kterým si ozdobila svou parádní prdelku. „Udržujte svůj standard vysoký a vaše opálení tmavé,“ okomentovala fotku, na které je zezadu, Andrea. Zatímco ňadro si zakrývá rukou, pozadí nechala odhalené.

Modelka říká, že je na své tělo patřičně hrdá a sama se ráda podívá na jiné ženy. Proto ji mrzí, že právě ty ji na sociálních sítích za odhalené snímky vždy nejvíce kritizují.

VIDEO: Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva týdny od rána do večera!

Video
Video se připravuje ...

Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva týdny od rána do večera! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Je zvláštní, že lidé i v současnosti přebírají různé archaické názory a předsudky a chovají se tak hloupě a pokrytecky a puritánsky! V dnešní době, kdy na nás z každého článku, reklamy a videoklipu křičí erotika, nahota a bohužel i násilí a vulgarita,“ napsala kdysi na instagram slovenská sexice.

Ale zřejmě si už i ženy na její nahotu zvykly, protože pod poslední fotkou, kde má zadek ve šňůrkách, jsou jen velmi pozitivní komentáře. 

Fotogalerie
59 fotografií