Anna K. se stejně jako její kolegové naplno vrátila na koncertní pódia a křížem krážem brázdí republiku se svým programem. Ale došlo k tomu, co nechce zažít žádný zpěvák, přišla o hlas! 

Koncert v Brně na mém mailovaném Špilberku se přesouvá na 9.9. Moje hlasivky po pěti koncertech v tom hustým vedru bohužel úplně nevydržely. Paní doktorka včera dělala, co mohla, čekala jsem, že do rána se stane zázrak…nestal," omluvila se svým fanouškům zpěvačka. 

„Ale prý mám dát tak tři dny hlasový klid a inhalace. Léčbu a snad už víkend ve Frýdku odzpívám. Je mi to taaak líto, že bych se picla…Na Špilberk se pokaždé tolik těším…

VIDEO: Anna K. se pochlubila prstenem od přítele! Je to ten zásadní

Video
Video se připravuje ...

Anna K. se pochlubila prstenem od přítele! Je to ten zásadní Markéta Reinischová, David Turek

Prosím vydržte mi a nezlobte se, 9.září vše proběhne, jak má…přijela bych i se zlomenou nohou, ale když vypoví službu hlas, nejde dělat nic, jen být zticha. Užijeme si to spolu v září. Určitě těm, kdo by nemohli přijít, pan pořadatel vrátí peníze, jinak vstupenky zůstávají v platnosti," dodala nemocná Anna K. 

Hlavně, že to není nic vážnějšího, přeci jenom dvakrát bojovala s rakovinou prsu a naštěstí vyhrála... 

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

 

Fotogalerie
27 fotografií