Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Zásadní momenty pohřbu stylisty Pokorného (†39): Zhroucený manžel na jedné straně, přítel na druhé!

/
 • Poslední rozloučení s Honzou Pokorným
  7. prosince 2022 ● 16:30

  Poslední sbohem stylistovi Janu Pokornému (†39) přišli dát téměř všichni, se kterými spolupracoval, případně je osobně oblékal. Jelikož neměl Honza rodiče ani sourozence, stál tak v první řadě jeho poslední přítel Martin a manžel Yury Karchev, oporou jim byly herečky.

 • 1.

  Přítel a manžel

  Honza svůj život ukončil 1. prosince skokem z okna, přitom večer před osudným dnem trávil na párty po boku přítele Martina. S tím měl být dva měsíce. A údajně to byl on, kdo ho celý den hledal a našel ve vnitrobloku.

  Martin na pohřbu byl, ale evidentně ho přátelé, kteří Honzu roky znali, mezi sebe nepřijali. Sice byl v první řadě a společnost mu při zajíždění rakve dělala herečka Alena Doláková s přítelem, ale na druhém konci stál Yury Karchev, s nímž Pokorný před lety vstoupil do registrovaného partnerství, a tomu byla oporou Jitka Schneiderová.

  S Yurym se nestačili rozvést a nadále udržovali přátelský vztah. A byl to právě on, kdo se o poslední rozloučení postaral.

 • 2.

  Pláč Jitky Čvančarové

  V černém klobouku byla k nepoznání Jitka Čvančarová. O herečku se Honza staral hlavně na karlovarském filmovém festivalu, ale pomáhal jí s oblékáním i na jiné společenské akce. Před rakví neudržela slzy, plakala a pak jen hleděla nahoru…

 • 3.

  Krainovou utěšoval manžel

  Simona Krainová a Karel Vágner se s Honzíkem nejvíce přátelili, když byl ve vztahu s Yurym. Modelka nesla jeho odchod velmi těžce, oporou jí byl manžel.

  „Moment, kdy hlava nestačí pobrat informaci, kdy tě zabolí u srdce a duše má v těle najednou málo místa… střípky vzpomínek jako ve starém kině… najednou jen ty nejhezčí, ty ostatní krutě zamrzí… proč??? …to je to, na co nejde najít pádný důvod… nikdy není přece dost velký důvod… zhasl si své nádherné světlo v očích a do těch mých si vlil slzy… ale dal jsi mi ty střípky… a za to ti děkuji mnohokrát… měj se tam krásně zlato… měj se tam lépe… najdi, co jsi hledal… najdi sebe a klid v duši. Zapaluji svíčku a pouštím The Kelly Family a An Angel… na cestu 🖤 Ty víš… Honzi,“ napsala Simona k jeho skonu.

 • 4.

  Jitka Schneiderová oporou

  Herečka Jitka Schneiderová přišla mezi prvními s přítelem Lukášem a dcerou Sofií. Honzu brala jako součást rodiny a trávili spolu hodně času. A byl to právě on, kdo z ní udělal jednu z nejlépe oblékaných žen na společenských akcích. Ať už to byl festival v Karlových Varech, Český lev, případně další velké společenské akce.

  Na konci rozloučení byla oporou Yurymu… A bylo zřejmé, že jen těžce nachází zbytky sil…

 • 5.

  Věnce z bílých květů a omamná vůně lilií

  Pod rakví byla nejenom fotka zesnulého stylisty od fotografa Bena Renče, ale také spousta věnců a kytic bílých lilií. Jejich omamná vůně byla všude.

  Věnce od přátel s různými vzkazy byly pod jeho fotkou, věnec od přítele Martina byl na druhé straně…

 • 6.

  Módní ikona v kůži

  Se stylistou se přišla rozloučit i modelka a módní ikona Eva Che. V černém kabátě, ocvokovaných botách a s výraznými doplňky byla nepřehlédnutelná.

 • 7.

  Vysmátá Stivínová

  Rozloučení bylo rozdělené na dvě části, od 12 hodin pro rodinu, od 13 hodin pro veřejnost. A právě v první části nechyběla herečka Zuzana Stivínová. Ta před jednou vyběhla z obřadní síně a smála se. I ona využívala služeb Honzy.

  Fotogalerie
  234 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 46

Tara-Tara: už je po pohřbu, tak už nechte téma spát.....jistě brzy bude zase nějaký "výbuch", abyste měli o čem psát několik dnů

(08. 12. 2022 08:54)

BobyNo1: Zatím tady bleješ jenom ty.

(08. 12. 2022 00:24)

BobyNo1: Ty brďo, přítel a manžel na pohřbu sebevraha. Zní to divně..

(08. 12. 2022 00:23)

Uživatel_5512061: Víš kulový co tady kdo dokázal. A technická - štěstí se sebevraždou nedokazuje. To jsi trochu ulítnul v dedukci. Trochu dost ;-)

(07. 12. 2022 23:35)

Uživatel_5512061: Jaký manžel? Snad registrovaný partner.

(07. 12. 2022 23:32)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy