Herec Ivan Trojan je majitelem Fourlegs s.r.o., která se zabývá kromě jiného reklamní činností, marketingem, mediálním zastoupením. Trojan si tak může zanést do daní firmy například své účinkování v reklamách, což ho vyjde finančně líp.

Trojanova žena Klára zaujímala ve firmě až do nedávna pozici jednatelky. Jenže podle portálu Justice.cz se situace k 9. listopadu 2022 změnila. Ivan Trojan tam učinil notářský zápis, kterým ji zbavil funkce jednatelky. Zdá se, že jejich cesty se rozcházejí po všech stránkách.

Manželé Trojanovi se už domluvili i na rozdělení majetku. Zatímco Trojan zůstává v jejich vile v Košířích, Trojanová se podle našeho zdroje odstěhovala na Smíchov. Už v září si pod dozorem notáře rozdělili majetek.

Nejčastějším důvodem vypořádání majetku během manželství bývá buď nadcházející rozvod, nebo skutečnost, že jeden z manželů potřebuje chránit před nezodpovědným počínáním druhého manžela, kdy by hrozilo, že by manželé mohli počínáním jednoho z nich o společný majetek přijít,“ řekl Blesku v obecné rovině JUDr. Marek Dvořák, člen Unie rodinných advokátů. Trojan by měl nyní své manželce Kláře vyplatit ještě 7 milionů korun a to do prosince 2032.

Video
Video se připravuje ...

Dítě, žena a muž zastřeleni v Praze! Jaká bude letos lyžovačka. A Trojan řeší rozvod? Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
27 fotografií