Jan Michálek, kterého na TikToku sleduje přes 700 tisíc lidí a který má za sebou už i první MMA zápas na turnaji Clash of the Stars (kde se utkal s Martinem „Bez Trika“ Binderem), tvoří často „kontent“ na sociální sítě se svou přítelkyní Dominique Alagiou. Také ona se zapojila do Blesk Advent Challenge.

Pro Blesk mladý influencer přiznal, že si po roce a půl randění s krásnou brunetkou, co zkoušela své štěstí v SuperStar, prošli ve vztahu krizí. „Naše cesty se rozešly, ale společný pejsek nás zase semkl, takže doufám, že jsme na dobré cestě,“ svěřil se.

Dvojice se nedávno sestěhovala, což pro ni byl velký krok. „Teď, když se pohádáme, tak každý může jít do jiné místnosti. Není to tak, že jsme zavření v jedné místnosti, jako jsme byli předtím,“ vysvětlil nám Honza s potutelným úsměvem.

Další level jejich vztahu prý nastane v okamžiku, až si Dominika udělá řidičský průkaz… a Honza Dominice půjčí své auto, aby jej zkusila řídit. Ke svému vozu má totiž velice blízko a jen tak někomu ho nesvěří… „Auto je jako vaše přítelkyně, taky se nepůjčuje,“ smál se.

Video
délka: 01:23.17
Video se připravuje ...

Jak to má Honza Michálek s půjčováním auta partnerce? David Turek, Elmer Carvalho

Kompletní pravidla Blesk Advent Challenge najdete zde.

Fotogalerie
42 fotografií