Nemá to jednoduché. Česká hudební, ale i filmová scéna ho natolik nebaví, že doma raději nezapíná televizi. „Nebaví mě natolik, že se na ně nekoukám a odmítám v nich účinkovat, protože by i to ničilo hlavu. Jsem ten, co říká: Než hrát v blbém seriálu, radši půjdu kopat,“ přiznal Kraus v rozhovoru pro iDnes.cz s tím, že podobně je na tom s muzikou. Ani do blbé písničky by nešel.

Jenže živit rodinu musí, a tak obráží jeden kšeft za druhým. A to se mu pak stýská nejen po partnerce Sarah Opravilové (22), ale hlavně po jejich holčičce Ester. „Když jsem kvůli práci pryč, tak někdy jedu celý den, jenom abych ji půl dne viděl, a pak zase celý den jedu od ní pryč. Ale je to strašně důležité, to miminko. Už se jí po mně stýská, a to pak beru závazně,“ svěřil se potomek herců Jana Krause a Jany Krausové.

Svou dceru by nejraději uchránil před dnešním digitálním světem, ale ví, že se tomu nevyhne. „Ten telefon už miluje. Tomu se nedá úplně zabránit. Když třeba jdete s dítětem do restaurace nebo letíte letadlem, nevím, co bychom bez tabletu dělali. Máme pohádku, na které je závislá. Sama si ji na YouTubu našla. Neumí ještě mluvit, ale už si našla svou pohádku, což zase respektuju. Má svůj vkus,“ prozradil David. Když zkrátka potřebuje klid v letadle, tablet jí dá. Ale jinak by jí rád ukázal jiné alternativy, krásnou přírodu, hudbu, cestování. Ví ale, že jí nesmí nic zakazovat. Sám si zkusil, že zakázané ovoce chutná nejlépe.

Video
Video se připravuje ...

David Kraus prozradil, kdo mu dělá toho nejlepšího psychologa videohub

Fotogalerie
25 fotografií