Tolik krásy najednou snad v redakčním ateliéru ještě nebylo. Velkolepé focení probíhalo od ranních hodin. Nejdříve dorazila moderátorka televize Prima Soňa Porupková (32), která v Hlavních zprávách nahradila jinou krásku, Evu Perkausovou (28). Soňa je hodně světlý typ, a tak se na ní naše vizážistky vyřádily. „Soně musíme zvýraznit oči a udělat jí nafoukané vlasy, teprve pak vypadá výrazně,“ prozradila vizážistka. „Focení jsem si moc užívala, byla to velká zábava. Na sytý make-up jsem zvyklá, a tak mi to nedělá problém,“ prozradila Soňa.

Její krásná kolegyně z Novy, sporťačka Inna Puhajková (36), ranní vstávání moc nemusí, a tak přišla až v 10 hodin, příprava na ní ale nebyla moc náročná. „Vzhledem k minulosti z modelingu na všech fotkách vypadá fantasticky!“ prohlásil náš fotograf celebrit Jan Tůma. „Pro Blesk tv MAGAZÍN se vždy fotí fantasticky, mám to ráda. Navíc Vánoce miluji, a tak mi spojení s tímto projektem udělalo radost,“ přiznala expřítelkyně Jaromíra Jágra.

V našem projektu, který pro připomenutí vychází už zítra, můžete dále vidět Gabrielu Laškovou (32) či prsatici Lucii Šlégrovou (40). A také moderátorku Lucii Borhyovou (44) a další Jágrovu ex, někdejší slovenskou miss Andreu Verešovou (42), které se přišly vyfotit další den. A obě dorazily s parádní náladou, Lucie Borhyová oblékla přenádherné zlatavé šaty a v přestávkách mezi záběry tančila na vánoční hity, které z reproduktoru pouštěl fotograf Jan Tůma. Snad na vás tahle pohoda dýchne i při zítřejším listování vánočním Blesk tv MAGAZÍNEM.

A dále v zítřejším Blesk tv MAGAZÍNU:

* Poprvé kompletní TV program na svátky

* Pavel Nový a jeho setkání s dětskými hvězdami komedie Marie Poledňákové S tebou mě baví svět

* Exkluzivní rozhovor s hvězdou francouzského filmu Pierrem Richardem

* Jaké letos uvidíme vánoční pohádky?

* Herečky Dana Morávková, Martina Randová a Michaela Pecháčková splnily třem čtenářkám jejich vánoční přání

* Nová sváteční povídka Haliny Pawlowské pro čtenáře Blesk tv MAGAZÍNU

* Jak se slavní chystají na Vánoce 

* Josef Maršálek vás naučí vynikající rohlíčky krok za krokem

Titulní strana nového Blesk tv MAGAZÍNU
Autor: Blesk TV Magazín

Fotogalerie
35 fotografií