Zuzana si vždy vybere netradiční prostor pro svou show, před rokem nechala modelky chodit po jedné letenské ulici, letos si zase vybrala prostor na pražském Výstavišti. 

Tmavou halu rozbíjela jen bodová světla ze stropu. Modelky se pod nimi procházely a opět předvedly velmi rafinované a sexy modely, ať už v krajkách, tylu nebo v sexy podvazcích. Jak je u Kubíčkové zvykem - ženskost a provokace na prvním místě. 

Přehlídku si nenechala ujít topmodelka Tereza Maxová (51), která si vybrala model od návrhářky, a to rafinované šaty s flitry ve vanilkovém odstínu. Stojáček, rozšířené kimonové rukávy a odhalená záda z modelky dělaly éterickou divu. Zlatá kabelka a sandály v nude (tělovém) odstínu už byly jen třešničkou na dortu. 

Video
délka: 02:41.40
Video se připravuje ...

Módní návrhářka Zuzana Kubíčková: Modelky v róbách poslala na ulici! Markéta Reinischová

Modelka Denisa Dvořáková (31) rovněž vsadila na flitry, ale v jemných tónech a se sukní těsně pod zadek. Dlouhé nohy nechala vyniknout v kožených kozačkách nad kolena. 

Trochu mimo mísu byla zpěvačka Emma Smetana (34). Pod kožené kalhoty s laclem si vzala krajkový top, což nebylo nudné, ale spíš by se to hodilo na festival. 

Dech nikomu svými modely nevzaly ani herečky Zuzana Stivínová (49), Eva Josefíková (32) a Judit Bárdos (34). 

Fotogalerie
35 fotografií