Slavný novinář tak rád dlouho odhaloval zapeklité kauzy, až nakonec odhalil i sám sebe. A to doslova. Jan Tuna po dlouhé době oblažil svůj instagram novým příspěvkem, nad kterým zůstával některým (nejenom) rozum stát. Publikoval nahou fotku, kterou doplnil slovy: „Mám pro Vás důležitou zprávu. Houby přestávají růst. Orli začínají létat! 🦅“ a hashtagy #carpediem #lifeisparty #thanks.

Celý příspěvek doplnil i fotkou muchomůrky červené, která je známá tím, že po správném zpracování bílých teček na klobouku z ní můžete doma vytvořit halucinogenní tonikum (které je i dobré mazání na bolavé klouby) nebo halucinogenní mast, kterou si údajně podle legend dříve „čarodějnice“ vtírávaly do podpaží a třísel, aby zažily silné stavy změněného vědomí.

Video
Video se připravuje ...

Nela Boudová a Jan Tuna v 7 pádech Honzy Dědka: Jak se dali dohromady? FTV Prima

Nejedná se však o první kontroverzní fotku známého novináře. Už dříve proslul snímkem, kde si strčil větev hluboko mezi půlky, a tuto celou domácí fotografickou reportáž vložil na sociální sítě.

Od svých fanynek však pod svým novým postem  s „orlem“ sklidil mnoho srdíček a pochvalných smajlíků.

Z výrazu novináře kouká upřímná dětská radost. Takže ať byl tento večírek jakýkoliv, Jan Tuna si ho očividně velmi, velmi užil.

Fotogalerie
33 fotografií