Stačil černý kabát, pod ním bílá dlouhá košile, černé kalhoty a luxusní doplňky. Korn si na hlavu nasadil stylovou čepici značky Prada, jejíž cena se pohybuje okolo 15-20 tisíc Kč za kus. Přes rameno přehodil pánskou kabelku také od této luxusní designerské značky. I tady se cena pohybuje kolem 30 tisíc korun. Sedmdesátník s vytříbeným vkusem a stylem neměl na akci konkurenci.

To se bohužel nedá říct i o jeho mladší sestře Yvettě, která nechyběla na setkání herců seriálu Společně sami. Bývalá dětská hvězda všem vyrazila dech zjevem tulačky. Naštěstí to Blesku režisér Tomáš Magnusek vysvětlil.

Video
délka: 02:39.62
Video se připravuje ...

Jiří Korn (70) si v muzikálu Doktor Ox sahá na dno sil! Už mi docházejí síly. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Yvetta v seriálu hraje bezdomovkyni společně s Martinem Dejdarem. Byl záměr ji ukázat, jak vypadá v seriálu. Takhle špinavě v reálu nevypadá,“ řekl Magnusek.

Ale na první pohled to byl opravdu šok i pro herce ze seriálu, kteří v něm hrají. Zlata Adamovská ji dokonce chtěla nechat vyvést, protože si myslela, že je to zbloudilá tulačka z ulice.

Když Kornová seriálový kostým vyměnila za civil, vypadala už úměrně svému věku. Na holou hlavu si nasadila černý baret a oblékla černý kabát. Z obličeje smyla líčení od maskérů a nahodila přívětivý výraz.

Fotogalerie
60 fotografií