Velkolepou show hudebník zrušil kvůli „zvyšujícím se nejistotám z plánovaného uskutečnění“. Není jasné, jak to bude vypadat na podzim s koronavirovými opatřeními, a vzhledem k tomu, že pořadatelé nemohou garantovat realizaci koncertu v podobě, kterou měla v roce 2019, rozhodl se slavný zpěvák raději vše odpískat. A to i přesto, že se mu podařilo O2 arenu téměř do posledního místečka vyprodat... Fanoušci se proto začali obávat o zdraví oblíbeného muzikanta - vždyť co jiného by tohoto aktivního muže mohlo vést k takovému rozhodnutí?

Jiří Korn, jenž zazářil mimo jiné v pohádce Honza málem králem, přitom koncerty i ve svém věku dává levou zadní. „Netušil jsem, jestli to zvládnu, ale nakonec koncert proběhl a ani mi nepřišel vysilující. Byl to i adrenalin, to mě drželo a já si koncert užil. A pak, pracovat s mladými lidmi nabije každého,“ tvrdí zpěvák, jenž je zároveň i tanečníkem s perfektní fyzičkou. S odstupem času ale uznává, že to byl pořádný zápřah... „Dneska už vím, co zvládnu a co ne, mám hranice, o kterých vím,“ uvedl na akci pro seniory v Sedlčanech. A to možná leccos vysvětluje...

Video
délka: 02:13.86
Video se připravuje ...

Jiří Korn zkouší v O2aréně jeden ze svých hitů Jan Adam

Perfekcionalista Korn, jenž radši nepředvede žádnou show, nežli by šel před publikum s nějakým polovičatým vystoupením, se vystupování vzdát nehodlá. Vše ovšem hodlá pojmout trochu jinak... Chystám šňůru koncertů, které by měly být postavené na pohybu a na tanci s taneční skupinou. Bude to vzpomínkový přehled repertoáru, který jsem dělal. Chtěli bychom vystupovat v daleko menších prostorách, než je O2 arena. Chci být lidem blíž,“ tvrdí interpret hitů Miss Moskva, Žal se odkládá či Ještě tě mám plnou náruč.

Fotogalerie
32 fotografií