Krásná Karolína Mališová vyrazila na dovolenou na největší z Kanárských ostrovů společně se svou rodinou. Do té patří například krásná maminka, která se s Karolínou často objevuje na veřejnosti a díky svému mladistvému vzhledu vedle ní působí jako její sestra, či její skutečná sestra Kateřina. Všechny ženy v téhle domácnosti jsou živoucím důkazem toho, že tady příroda na půvabech daných do genů  rozhodně nešetřila.

Však také Česká Miss Earth pro rok 2015 z Tenerife zásobuje své sociální sítě jednou sexy fotkou za druhou. A z těch je patrné, že zatímco Karolína vsází na svůj nadupaný dekolt, jenž vystavuje v mnoha zajímavě střižených plavkách, Kateřina sice nebyla tak obdařena v oblasti hrudníku, ale zato se pyšní dokonalými křivkami, které jsou teď v kurzu - místo vychrtlosti perfektní, krásně kulatý zadeček a záviděníhodné boky.

Video
Video se připravuje ...

Misska Karolína Mališová ukázala zadeček! Šaty odhalily víc než chtěla? Markéta Reinischová

„Velká a malá sestra. Náš vztah je jako u Toma a Jerryho,“ vtipkovala na instagramu Karolína, která, ač to nyní není vidět, trpí alopecií. To je nepříjemná, neinfekční nemoc, co ve velkém způsobuje vypadávání vlasů. Právě mořská voda se na podobné neduhy doporučuje, a tak v tomto případě onen modelkami na dovolené často opěvovaný „vitamín sea“, zde rozhodně nevyjde vniveč.

Rajcovní momentky z pláže se každopádně dočkaly během pár hodin na tisíce lajků, a obdivnými srdíčky nešetřili nejenom fanoušci Mališové, ale i kolegyně z modelingové branže. Mezi nimi modelka Nikola Buranská (30), Michaela Habáňová (26), Dominika Mesarošová (37) či třeba youtuberka Kristýna Třešňáková (27) alias Týnuš Třešničková. Ta má ostatně také mladší a náramně pohlednou sestru...

Fotogalerie
62 fotografií