V poslední době se o půvabné herečce Megan Foxové, známé ze sci-fi série Transformers, píše nejčastěji v souvislosti se zásnubami s provokativním rapperem Colsonem Bakerem (32), známějším pod pseudonymem Machine Gun Kelly. Naposledy si pozornost médií získala svými častými vlasovými proměnami, ale teď oko reportérů upoutala novinka.

Podezřele zvětšený dekolt.

Že by jen vhodně zvolila prádlo, nebo šla znovu, jak se říká, „pod kudlu“?

Není pochyb, že se Megan výpomoci plastických chirurgů nebrání. Od dob, co začínala svou úspěšnou kariéru v Hollywoodu, je z ní takřka jiná žena. Spekuluje se, že má silikonová ňadra, několik plastických operací nosu, vyplněné rty, lícní implantáty a do obličeje si pravidelně píchá botox. Přirozenou krásu tady zkrátka rozhodně nehledejte.

Video
délka: 01:02.49
Video se připravuje ...

Megan Fox a Mike Tyson v reklamě /Youtube/

Jak ostatně nedávno jeden její fanoušek na Instagramu poznamenal: „Pomalu, ale jistě se mění v Kardashianky.“ Tomu by se možná Megan ani nebránila – se členkami slavného celebritního klanu se ostatně přátelí.

Po jejich vzoru nyní šokovala na sociální síti fotkami, sérií selfíček, na nichž pózuje v černém tílku korzetového střihu,ve kterém opět hraji roli její již zmíněný záhadně velký dekolt. A málokdo již o tom pochybuje. 
Fotogalerie
74 fotografií