Modelka Karolína Mališová se pyšní postavou dokonalé antické bohyně… a pořádnou sbírkou plavek. Alespoň tak to působí při prohlížení jejího instagramového profilu (i naší galerie zde na Blesku), kde se to jejími obnaženými snímky, co sdílí s fanoušky, jenom hemží. Ostatně jak se říká, když to máš, tak to ukaž. A ruku na srdce, tahle kráska rozhodně má co ukazovat…

Jeden z jejích posledních příspěvků na sociální síti pořádně zamotal hlavu jejím fanouškům, jelikož na něm všem názorně demonstrovala, jak tráví parné počasí. Samozřejmě v bazénu, kde jinde lépe zvládat tyhle absurdně vysoké teploty - jenže v bikinách, které jsou tak úsporné, že by vlastně ani nemusely být žádné!

Video
Video se připravuje ...

Misska Karolína Mališová ukázala zadeček! Šaty odhalily víc, než chtěla?! Markéta Reinischová

Takhle odvážně střižené plavečky kráska, která trpí alopecií (což je nemoc, při níž vypadávají vlasy), snad ještě nevynesla. Smyslně se vinou po jejím sošném těle a pod ňadry vytvářejí křivku, ze které se musí orosit čelo i těm, co horku vzdorují pomocí větráků. A vysoko střižený spodní díl bikin zase odhaluje její nekonečně dlouhé, štíhlé nožky a nádherně tvarované bříško.

Fotogalerie
68 fotografií