Prodejní systém chvílemi kolaboval pod náporem fanoušků, ale přes 30 tisíc šťastlivců mělo své vstupenky nakonec do hodiny doma.

Většina fanoušků, kterým systém jednu chvíli ukazoval – Jste 9154. v pořadí! – se ale nakonec lístků nedočkala a okamžitě začali na sociálních sítí zpěváka přesvědčovat, ať přidá druhý termín.

Nebyl to sen

„Nemohl jsem tomu uvěřit. Nikdy nezapomenu na ten moment, když se ke mně ta zpráva o rekordním vyprodání Edenu dostala. Stál jsem a bál se, že se probudím,“ okomentoval překvapeně Ztracený, který se tak neodmyslitelně zapsal české hudební historie.

„Chci všem fanouškům poděkovat za to, že to chtějí prožít s námi a říct, že si toho moc vážím a že se mají na co těšit. A taky že nebudou litovat.“

Bude i neděle

Současně se musel omluvit všem, které se ve čtvrtečním boji o lupeny nedostalo. "Vnímám ty stovky a tisíce zpráv, jestli nepřidáme druhý termín. Neumím si představit, že bych vám řekl ne! Oznamuji tedy, že přidáváme druhý termín hned den poté, tedy v neděli 18. června 2023,“ potěšil fanoušky Marek, který mimo jiné už za měsíc bude obhajovat loňské vítězství v anketě Český slavík.

Vstupenky na přidaný koncert se začnou prodávat v pondělí 17. 10. v 19:00 v sítí Ticketportal. Očekává se, že i po přidaném koncertě se po lístcích jen zapráší.

Video
délka: 04:31.12
Video se připravuje ...

Marek Ztracený na poctě pro Gotta: Nemám trému, ale respekt David Turek, Elmer Carvalho

A pak si dá pauzu!

O vstupenky do Edenu je enormní zájem i proto, že Ztracený oznámil, že toto bude na několik příštích let jeho poslední veřejné vystoupení. Pak si plánuje dát v kariéře, kterou budoval 15 roků, pauzu.

„Po Edenu o tom pokecám víc, ale vzhledem k tomu, jak si (s fanoušky) rozumíme, vím, že to pochopí a naopak mi to schválí,“ řekl k tomu vedle prohlášení, ať se nikdo nestrachuje o zdraví ani jeho ani nejbližší rodiny. „Něco končí a něco nového pak začne. Chci vás ujistit, že nás společně i v budoucnu čekají velké věci,“ slíbil jim návrat.

Video
délka: 02:16.58
Video se připravuje ...

Marek Ztracený bude obhajovat Slavíka: Jsem nervózní, ale život na tom nestojí David Turek, Elmer Carvalho

Začínal s 12 diváky...

Ztracený se v nejžádanějšího zpěváka Česka vypracoval mravenčí prací úplně od píky. „Fakt jsem začínal na pódiích, pod nimiž stálo dvanáct lidí, z nichž devět bylo z mé rodiny,“ vybavuje si své začátky.

Dnes už má na kontě čtyři vyprodané O2 areny a dvě veleúspěšné letní šňůry. A teď bleskově vyprodal největší fotbalový stadion Česka! „Není to o mém egu, že bych chtěl větší a větší akce, ale o tom, že bych rád fanouškům, rodině a kamarádům nabídl něco zajímavého, něco o čem budou pak ještě dlouho mluvit. A to po koncertu v kulturáku nenastane,“ vysvětlil.

Fotogalerie
33 fotografií