Jejich svatba byla ale velmi netradiční, jen v okruhu těch nejbližších přátel a tak trochu neplánovaná. Důležité ale je, že veselka proběhla už před necelými dvěma lety. I když neproběhly žádné zásnuby ani přípravy na svatbu, Kloubková řekla ANO Kunešovi na Silvestra roku 2020.

Konec roku tehdy trávili s partou přátel a její nejlepší kamarádkou Blankou, která mimo jiné může oddávat. Když celá skupinka dorazila na posvátné keltské místo, Blanka ji pobídla. „Řekla mi, že se tam dělají svatby. A ať to jdeme zkusit. Před námi šel jeden pár, ten muž si nebyl jistý, jestli si ji chce vzít, nebo ne. Tak šli zase za nás, my jsme šli do popředí. Blanka začala ten obřad a ten Vašek řekl ‚jo!‘. Já jsem začala brečet, Blanka začala brečet a Vašek vůbec nechápal. Tak já jsem řekla taky ‚jo‘. Takže takhle jsme se vzali,“ prozradila Kristina detaily utajené svatby v pořadu TALK!

Sňatek na posvátném místě si ale dosud nenechali stvrdit na radnici. „Bylo to tedy jen neoficiální, ale nechali jsme si udělat prstýnky a je to pro nás takové důležité. Po tom obřadu vysvitla duha a bylo teplo, takže jsme mohli opéct i buřty. Měli jsme tedy i takovou hostinu. Bylo to perfektní se vším všudy,“ přiznala už podruhé vdaná moderátorka. Kloubková byla poprvé a oficiálně provdaná za zpěváka Alana Bastiena.

Video
délka: 03:17.66
Video se připravuje ...

Kristina Kloubková: Zásadní rozhodnutí v obnoveném vztahu s choreografem Kunešem! Markéta Reinischová

Fotogalerie
33 fotografií