Ne nadarmo se říká, že "aká matka, taká Katka". Když se podíváte na uznávanou německou topmodelku Heidi Klumovou, která ani rok před kulatou padesátkou neztrácí na svém šarmu, a na její nejstarší dceru Leni, co začíná dělat své první krůčky ve světě modelingu, je jasné, že tady se dědily jenom ty nejlepší geny. Osmnáctiletá kráska se totiž pyšní nejenom dokonalými rysy obličeje, ale i perfektními křivkami a v neposlední řadě také nadupaným, přírodním dekoltem.

Matka s dcerou si nyní společně zapózovaly pro známou italskou značku - a vznikly z toho fotky, z nichž se tají dech. Reklamní kampaň, která se objeví nejen na billboardech, ale také na televizních obrazovkách, potěší oko každého muže, zatímco v ženách jistě vyvolá bodnutí žárlivosti: Heidi a Leni totiž předvedly své postavičky jen ve spodním prádle. Při pohledu na nestárnoucí Heidi navíc člověka napadne, že vedle Leni vypadá spíše jako její starší sestra a ne jako (čtyřnásobná) matka...

Video
délka: 01:26.70
Video se připravuje ...

Některé ženy zvládají stárnout s grácií, jako třeba Heidi Klum. youtube.com

Obě byly vyfoceny hned v několika rozdílných setech krajkového prádla, a zatímco Heidi volila černo-bílé kousky, Leni sáhla po umírněnějších jednobarevných soupravách - a byla prostě božská. Jako modelka se společně s Heidi poprvé pořádně objevila na obálce módního magazínu Vogue před dvěma lety, a od té doby se o ní nejslavnější módní domy přímo přetahují. Heidi tady zkrátka roste pořádná konkurence!

Fotogalerie
64 fotografií