Bára Stříteská podstoupila plastiku prsou už na konci srpna. Jejím snem bylo podstatně bujnější poprsí, než jakým disponovala, a tak si do ňader nechala vložit implantáty. 

Nejhorší prý byly první tři, čtyři dny po zákroku. „Nemohla jsem skoro spát, protože se musí spát na zádech... Měla jsem křeče. V prsou jsem měla takový divný tlak, který úplně neumím vysvětlit. Ale teď je to mnohem lepší. Už se konečně vyspím... Jinak to vypadá úžasně,“ svěřila se na svém Instagramu (který sleduje přes 212 tisíc lidí) devět dní po operaci, 1. září. 

Jak vidno, všechno se zahojilo přesně tak, jak mělo, a Bára je s výsledkem velmi spokojená. Upravená ňadra si nemůže vynachválit, občas je ale problém nacpat je do svého starého oblečení... 

„Zkouška croptopů! Bála jsem se, že mi nebude pár mých oblíbených, nakonec XS sedí... Uff!“ informovala fanoušky začátkem října. A poprvé svá prsa vystavila světu! Na dvou fotkách influencerka zapózovala v koženkovém minitílku s vražedným výstřihem, které její nové vnady pojalo skutečně jen tak tak. 

 

Video
délka: 03:33.28
Video se připravuje ...

Blondýna z Vyprávěj a Specialistů Ivana Wojtylová: V 58 letech nové silikony! Markéta Reinischová

Fotogalerie
58 fotografií