Měla zase zákaz přijít na akci, kde má rodinu? To se totiž stalo před 14 dny, kdy Felix mladší slavil 39. narozeniny koncertem jen s tátou Felixem a sestrou Annou. Jejich Dáda se totiž pár dní před tím opila na premiéře svých dětí v muzikálu Alenka v říši divů v divadle Karlín. Byla tedy Dáda ještě v trestu, že nedorazila zatleskat své rodině do Lucerny? 

„Dáda byla v době koncertu ještě v letadle. Vracela se z týdenního pobytu v Itálii, kde byla se svými kamarádkami. Nic jiného v tom nehledejte!,“ řekl Aha! včera rázně saxofonista Felix a dodal: „Mrzí ji, že to neviděla, neslyšela, naštěstí existuje záznam, tak si to pustí.“

Dáda si prý tedy jenom nechala povyprávět, jak její děti excelovaly, když zpívaly místo Bartošové a Petra Sepéšiho (†25) duet Knoflíky lásky nebo Červená a jak její dcera zabodovala i v sólové písničce.

„Dáda je hrdá matka, ale pochopte, nemusí být všude! My jsme všichni rádi, že si s kamarádkami užila ještě moře,“ komentuje Slováček, kterého samozřejmě štve, když se jeho žena napije až do opilosti, ale miluje ji pořád stejně.

„Někdy jsme jako bratr se ségrou, někdy jako milenci, pohádáme se, smíříme se, rozvádíme se. Tak to ale v letitém manželství chodí,“ zdůraznil Slováček s tím, že když děti vyrůstaly, Dáda byla i skvostná matka.

To on prý ne. „Byl jsem hrozný fotr! Felixe jsem mlátil. Když trénoval hraní na první nástroje, tak jsem ho neustále pohlavkoval. Skončil jsem, až když chytnul druhou o klavír. Dádě se to vůbec nelíbilo a bránila ho! Já si ale stojím za svým, přísnost na děti ohledně nástrojů musí být, jinak by se nic nenaučily,“ zdůrazňuje Slováček a opakuje, že kdyby Dáda byla v Praze, rozhodně by v Lucerně byla. „V Itálii byla i s tou Ivanou Němečkovou, co zkrášluje ženský, tak se zeptejte jí!,“ vybídl nás.

Video
Video se připravuje ...

Dagmar Patrasová po nehodě na pohřbu Abrháma (†82): Pepa byl charakter! David Turek, Elmer Carvalho

 

Fotogalerie
204 fotografií