Saxofonista se na večírku po pondělní premiéře velkofilmu Jan Žižka věnoval blondýnce ve zlatých šatech s pořádně napěchovaným dekoltem. Felix do kina v pondělí dorazil bez manželky Dády Patrasové (66), a tak mu pozornost Lenky Dragounové dělala více než dobře.

„Je to dlouhodobá známá. Známe se dvacet let. Přeci když někoho potkám, nekopnu ho do pr*ele,“ řekl Aha! bez skrupulí Slováček, jenž si doteky blonďaté dračice vychutnával plnými doušky. Ručkou šmátralkou sám také bloudil po těle vnadné plavovlásky. Dvojice sice vypadala, že spolu skončí minimálně v taxíku, ale nakonec každý odjel po vlastní ose do svých domovů.

Dáda po zhlédnutí fotek nebyla ráda, ale za ty roky manželství s Felixem už je na ledacos zvyklá. Proto asi s manželem neměli problém jít společně na obnovenou premiéru muzikálu Alenka v říši divů, kde hrají jejich děti Anička (27) a Felix ml. (38).

Video
Video se připravuje ...

Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem. Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Jsme na své děti nesmírně pyšní, jsou opravdu výborní,“ dmuli se pýchou rodiče, kteří seděli v třetí řadě Hudebního divadla v Karlíně. Po celou dobu měli hlavy u sebe a hleděli na jeviště, kde Anička hrála, zatímco její bratr dirigoval orchestr.

V muzikálu perlila Michaela Nosková, kterou přišel podpořit snoubenec Jindřich. V roli královny se představila Michaela Kuklová a v dalších rolích třeba Milan Peroutka.

Představení si nenechala ujít ani exmanželka Romana Vojtka Tereza s oběma dětmi, manželka Petra Jandy Alice s dcerou nebo Roman Skamene s manželkou a vnučkou.

Fotogalerie
152 fotografií