Posledním partnerem rozvedené zpěvačky byl moderátor Petr Vojnar (46). Víc než vztah to vypadalo jako hra na teenagery, co se zasekli v devadesátkách. Rozchod ani jeden nekomentoval, tak nějak to vyšumělo do ztracena.

Ale teď Lucka zřejmě zažívá lásku. „Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní,“ přiznala Blesku. A s potutelným úsměvem dodala: „Já se červenám, když o tom mluvím, už dost.“

Kdo je pan Božský, si zatím nechává pro sebe. „Už jsem toho o svém soukromí řekla dost, ale třeba brzy přijde chvíle, kdy se to dozvíte,“ netají se Vondráčková, která nechyběla na otevření nejmodernějšího fitness centra v ČR Cleverfit v obchodním centru Chodov.

„O mně je známo, že ráda chodím pěšky. A na tom se nic nezměnilo. Navíc každé ráno cvičím sestavu posilovacích cviků, hodně tancuji, takže s postavou nemám problém. V těhotenství jsem pravidelně cvičila s trenérem ve fitku, a když na to tady koukám, tak začnu zase. Vypadá to tady opravdu velmi moderně a navíc to mám kousek od domu,“ řekla Blesku Lucka.

Zpěvačka se naplno věnuje své kariéře, nedávno natočila další videoklip a objeví se v několika televizních seriálech.

Fotogalerie
66 fotografií