Gabriel Jiráčková je na první pohled skutečně živoucí panenkou Barbie, do které se vždy stylizovala – blonďaté vlasy, útlý pas, sportem zakulacený zadek a velká ňadra. Nejdříve se do své oblíbené hrdinky stylizovala make-upem, následně i chirurgickými zákroky. Kráska, která si už v sedmnácti letech nechala zvětšit poprsí na velikost osm a sama o sobě často hovoří jako o uměleckém díle, podstoupila další operaci – tentokráte si nechala upravit nosík, co je prý teď „i s náplastmi ten nejkrásnější“.

A když už v tom byla, podstoupila rovnou ještě jeden zákrok. „Zároveň s rhinoplastikou mi lékař udělal i další mou vytouženou úpravu – lip lift horního rtu,“ libovala si na sociální síti, kde sdílela skutečně mrazivý snímek. Gabriel je na něm zachycena s tváří nedlouho po zásahu skalpelu do její smetanové pleti. Kromě toho, že má oteklá ústa, jí zpod přelepeného nosu vytéká pramínek krve. 

„Dala jsem si konkrétně s těmito zákroky a výběrem kliniky i chirurga na čas, jelikož ten pravý Barbie ‚noštek‘ od Mattela neumí jen tak každý! Byla jsem na mnoha konzultacích a stále si nebyla jista, zda raději neodjet za nějakým odborníkem do Dubaje, Istanbulu nebo Teheránu…“ svěřila se na instagramu.

Video
Video se připravuje ...

Gabriel Jiráčková ohromila Vary: Barbie nezklamala! Markéta Reinischová

Nakonec se jí však podařilo najít ideálního odborníka. „Nečekalo mě žádné odrazování, že můj malý nosík je už i tak dostatečně malý, ale naopak příjemné popovídání si o měřítkách krásy, z nichž jedním je hrot (špička) nosu ve tvaru obráceného diamantu. A právě takový mi pan doktor vykouzlil!“

Operaci podstoupila v pouze lokální anestezii, při které zůstala po celou dobu při vědomí. „Vše bylo umrtveno tak skvěle, že jsem žádné řezání necítila. Nebylo totiž třeba žádné sekání ani lámání kosti, pouze takové něžné dopilováníčko a drobná korekce chrupavek, které k sobě pan doktor stáhl stehy, čímž došlo k požadovanému zúžení,“ líčila krásná Gabriel s patřičným nadšením.

Prozatím má za sebou Jiráčková menší neinvazivní zákroky: výplně rtů, výplň hrany čelisti či vyhlazení mimických vrásek v oblasti čela botulotoxinem. Podstoupila i zákrok v oblasti horní čelisti, kterým vyvrcholilo její dvouleté nošení rovnátek redukující předkus. Původně si také chtěla nechat odstranit čtyři žebra, aby její pas působil tenčí, z obavy ze zdravotních komplikací však od toho nakonec ustoupila.

Nejsem závislá na plastické chirurgii, mám své hranice, estetické cítění a nesoutěžím o titul ‚Plastic Queen‘, zároveň ale nevylučuji, že výše zmíněné zákroky nedoplním v budoucnu o další,“ uvedla před časem. A jak je vidět, rozhodně nelhala...

Fotogalerie
88 fotografií