Gabriel Jiráčková je na první pohled skutečně panenkou Barbie, do které se vždy stylizovala - blonďaté vlasy, útlý pas, sportem zakulacený zadek a velká ňadra. Nejdříve se do své oblíbené hrdinky stylizovala make-upem, následně i chirurgickými zákroky. Už v sedmnácti letech si nechala zvětšit poprsí na velikost osm, a pak dále pokračovala. Nyní má velikost implantátu 752 ml, což jsou úctyhodné desítky. „Je to pro mě zatím dostatečná velikost, ale rozhodně ne strop,“ nechala se slyšet pro Blesk kráska, která si v době dospívání prošla drsnou šikanou a která by se ráda jednoho dne proslavila jako zpěvačka. Své tělo vnímá jako umělecký projekt, který je možné stále vylepšovat.

„Mám za sebou menší neinvazivní zákroky, jako je velice populární metoda výplně rtů, tzv. Russian lips, dále výplň hrany čelisti, tzv. jawline, a vyhlazení mimických vrásek v oblasti čela botulotoxinem,“ vypočítávala loni v listopadu. Podstoupila i zákrok v oblasti horní čelisti, kterým vyvrcholilo její dvouleté nošení rovnátek redukující předkus.

„Nejsem závislá na plastické chirurgii, mám své hranice, estetické cítění a nesoutěžím o titul »Plastic Queen«, zároveň ale nevylučuji, že výše zmíněné zákroky nedoplním v budoucnu o další,“ krčila rameny. Původně si chtěla nechat odstranit i čtyři žebra, aby její pas působil tenčí, z obavy ze zdravotních komplikací však od toho nakonec ustoupila. Ovšem ani v tomto případě prý nikdy neříká nikdy, jelikož jí extrémně útlý pas fascinuje.

VIDEO: Česká Barbie svými osmičkami okupuje Vary: Je to řehole, ale baví mě to!

Video
délka: 02:02.69
Video se připravuje ...

Česká Barbie svými osmičkami okupuje Vary: Je to řehole, ale baví mě to! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Pro svou krásu se často setkává se zájmem svého okolí spíše nechtěným, a tak se na veřejnosti objevuje jenom ve společnosti svého partnera Maxmiliána Semely, který ovládá bojová umění. Oplzlé zprávy na sociálních sítích jsou to nejmenší, s čím se musí potýkat. „Jednou jsem si jen na minutku od Maxmiliána odskočila a už se mě snažil nějaký chlap vtáhnout do auta, a nebyl to jediný případ. Bohužel, pokud jdu sama, často na mě jiní muži dost nepříjemně dorážejí, není to nic, o co bych stála,“ popisovala.

Její přítel, s nímž Gabriel randí již od svých patnácti let, sám sebe nazývá „architektem jejího těla“ a je prý i „autorem jejího designu“. „Mám rád geometrii a symetrii. Každá věc, má-li být umělecká, musí vykazovat známky umění. A umění má být do jisté míry provokativní, takže provokujeme,“ vysvětlil serveru Super.cz.

Naše bohatá galerie podrobně mapuje Gabrielinu proměnu od nevinné dívenky se spoustou trápení v plastikový projekt, který se aktuálně pyšní kudrlinkami a slaví krásných 22 let života.

Fotogalerie
118 fotografií