Informace o tom, že spolu slavný pár čeká dítě, mnohé překvapila. Přece jen jsou spolu teprve chvilku... Z toho důvodu mnozí předpokládali, že šlo možná o šťastnou náhodu. Veronika Žilková teď ale pro server eXtra.cz prozradila, že to ve skutečnosti bylo přesně naopak! Překvapením je, že o miminko se prý snažili od prvního dne!

„Od první chvíle, co se potkali, to byl úkol číslo jedna. Dítě chtěli oba dva. Jaromírovije 53 a Agátě37. To je ideální věk na poslední dítě. Celé léto se o tom bavili. Takže šlo o plánované dítě. Jsem ráda, že je příroda nenechala plánovat dlouho. Jsou páry, kterým se to nedaří roky,“ uvedla Agátina maminka Veronika Žilková.

Video
Video se připravuje ...

Jaromír Soukup o svatbě s Agátou: Plánujeme budoucnost se vším, co může přinést Tomáš Ksandr

Není to skok do tmy

Ačkoli se její dcera s majitelem TV Barrandov dala dohromady teprve před pár měsíci, nepřijde jí prý, že by se unáhlili. Na to už jsou prý oba dost staří a rozumní...

„Oni oba to chtěli doslova od první chvíle, co se seznámili. Do týdne začali plánovat. Brzo by to bylo, kdyby jim bylo sedmnáct. Od vidění se znají přes dvacet let. Není to skok do tmy. Nepřijde mi to brzo. Přijde mi brzy o tom mluvit,“ svěřila se herečka. Ta navíc už v minulosti prozradila, že má Soukupa jakožto potenciálního zetě opravdu ráda.

Dětí není nikdy dost!

Podle ní šlo dokonce o osudové setkání – potkali se a povedlo se to. „Dětí není nikdy dost. Navíc třetí dítě nosí štěstí. Pro mě je třetím dítětem Vincent. Až v 37 letech si člověk to těhotenství pořádně užije. Myslím, že oba na to mají věk, aby byli skvělými rodiči. Proto jsme tady. Abychom se rozmnožovali,“ myslí si Žilková, která sama na svět přivedla čtyři děti a dvě další si osvojila. 

Video
Video se připravuje ...

Agáta se Soukupem na premiéře Jana Žižky: Jáklovu premiéru vyměnili za svou David Turek

Fotogalerie
203 fotografií